Zakłady na gry karciane w Betgames STS

Podobne artykuły

Bukmacher STS to jedna z czołowych spółek na polskim rynku zakładów wzajemnych. W czym firma ta jest tak dobra i dlaczego gracze lubią z niej korzystać, mimo tego, że kursy nie należą do najwyższych? Odpowiedź jest prosta – chodzi tu po prostu o to, że STS to jeden z najbardziej przełomowych bukmacherów, wprowadzających na polski rynek sporo ciekawych rozwiązań. Najnowszą ciekawostką od tego bukmachera jest BetGames, czyli gry karciane, które w rzeczywistości wcale nie pozwalają nam pociągnąć żadnej karty. Przyjrzyjmy się ofercie bukmachera STS oraz nowej zabawce, jaką są BetGames.

STS to znany wszystkim Polski bukmacher

Zakłady bukmacherskie STS istnieją na polskim rynku od 1997 roku. Star-Typ-Sport to prawdziwy weteran polskiej branży bukmacherskiej, który od początku swojego istnienia, aż po dziś dzień pozostaje jednym z najbardziej docenianych i najlepiej ocenianych bukmacherów na rynku.

Przez ponad 20 lat istnienia na polskim rynku bukmacher ten otworzył ponad 600 naziemnych punktów obstawiania zakładów, a także dopracował swoją stronę internetową niemalże do perfekcji. STS to bukmacher, który może pochwalić się największym obrotem spośród wszystkich spółek aktualnie prowadzących swoje usługi w Internecie. Jego udział w rynku to około 45%. Druga jest Fortun z niespełna 33% obrotu, a później długo, długo nic. Oczywiście mówimy tu tylko o legalnych w naszym kraju bukmacherach, gdyż szacuje się, że szara strefa to niemalże drugie tyle.

Strona bukmachera STS jest przyjemna dla oka, kolory są mocne i wyraźne, ale nie przeszkadza to w żadnym wypadku w jej odbiorze. Wszystko jest czytelne i proste w obsłudze, dlatego też nie ma większych problemów z obstawianiem zakładów. Równie świetnie prezentuje się aplikacja mobilna tego bukmachera. Przez wiele lat stawiano ją za wzór tego, w jaki sposób spółki powinny przygotowywać się na przyjęcie klientów korzystających z telefonów komórkowych. Aplikacja dostępna jest na telefonach z systemem iOS i Android, wszyscy inni muszą zadowolić się mobilną wersją strony, która jest jednak w pełni funkcjonalna. 

legalny poker sts bonus
Legalne obstawianie gier karcianych w Betgames STS

Pod względem oferty sportowej STS nie wyróżnia się zbytnio na tle innych bukmacherów. Jest solidnie i konkretnie, ale nie da się ukryć, że to samo zobaczymy i w innych firmach. O niebo lepiej jest jednak w przypadku takich ciekawostek jak wspominane już BetGames. To właśnie to traktuje o sile tego bukmachera i wyróżnia go mocno na tle innych.

Jeśli chodzi o promocje, można powiedzieć, że jest nieźle, ale szału nie ma. Pierwszy depozyt zostaje podwojony aż do kwoty 1200 złotych, a w dodatku każdy nowy gracz otrzymuje od STS freebet w wysokości 25 złotych. Nie można nazwać tej promocji złą, ale w porównaniu z konkurencją wcale nie jest aż tak dobrze. Dochodzi do tego jeszcze wymagający warunek obrotu i w rzeczywistości jest gorzej, niż myślimy. 

Nie o bukmacherze i promocjach przyszliśmy teraz opowiadać. Dzisiaj skupimy się przede wszystkim na BetGames, czyli nowej funkcji bukmachera STS.

BetGames i legalność gier karcianych w Polsce

Na początku zagadką pozostawało, w jaki sposób STS wprowadził w swoją ofertę gry karciane, mimo że monopol na tego typu rzeczy należy do państwa i wyznaczonej przez nich spółki Totalizator Sportowy. Wszystko rozbija się o to, że tak naprawdę BetGames nie mają zbyt wiele wspólnego z typowymi karciankami. Owszem, całość rozgrywki opiera się o pokera, wojnę i bakarat, ale gracz nie może pociągnąć żadnej karty. Wszystko robione jest przez krupiera, a typer może jedynie obstawiać, jak potoczy się rozgrywka.

Dzięki temu, że są to jedynie symulowane gry karciane, to nic nie stoi na przeszkodzie, by STS wprowadził je do swojej oferty. W rzeczywistości po prostu niczym nie różnią się one od zwykłego bukmacherskiego typowania. No oprócz tego, że BetGames wymaga nieco więcej szczęścia niż zwykłe sporty. 

poker online legalnie w polsce
Jak grać legalnie w pokera online w Polsce?

BetGames STS – jak grać?

Wszystko zaczyna się od założenia konta u bukmachera STS. Jest to bardzo proste i nikomu nie powinno sprawić większego problemu. Pamiętajmy jednak, że na początku zakładamy konto tymczasowe, które musi zostać zweryfikowane dowodem, by uzyskać pełnię możliwości. Warto zrobić to jak najszybciej, gdyż konto tymczasowe nie ma dostępu do bonusu w postaci freebeta.

Po założeniu konta wpłacamy pieniądze do bukmachera i wchodzimy w Betgames. Tam do wyboru mamy trzy podstawowe gry karciane – Bakarat, Wojnę oraz Poker. Jak w nie grać? Zaraz opiszemy dokładnie wszelkie zasady.

Gry karciane oferowane przez bukmachera nie pozwalają nam zająć miejsca za stołem, a jedynie umożliwiają obstawianie tego, co zdarzy się zaraz, ale i tak potrafią wzbudzić wiele emocji. Podstawową zasadą BetGames jest to, że za wszystko odpowiada krupier, a typerzy obstawiają takie opcje jak, która karta będzie następna, jaka figura pojawi się na stole, czy kolejna karta będzie większa od już wyciągniętej itp.

bukmacer z bonusem bez depozytu
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w zakładach bukmacherskich STS

Poker to znany nam dobrze Texas Hold`Em. W wersji gry w STS bierze udział sześciu graczy. Każdy z nich otrzymuje dwie karty, a pięć dodatkowych umieszczonych jest na stole. Jak wiadomo, zwycięża ten gracz, który złoży najlepszy układ wykorzystujący pięć kart. Typerzy mogą obstawiać, który gracz okaże się zwycięzcą albo to, jaki wygrywający układ trafi na stół. Jeśli ktoś zna się na pokerze i grał kiedykolwiek przynajmniej kilka partii, z pewnością odnajdzie się i w tym, co zaoferuje mu STS.

Bakarat to również bardzo popularna na świecie gra karciana. W rozgrywce biorą udział dwaj gracze, a każdy z nich otrzymuje po dwie karty. Są one otwarte, dlatego widać co znajduje się na stole. Celem obu graczy jest zdobycie układu, który da im 9 punktów lub też wartość jak najbliższą tej liczbie. Typerzy oceniają, który z graczy ma większe szanse na wygraną i obstawiają tego zawodnika. W grze tej może też przytrafić się remis.

Wojna to jedna z najłatwiejszych gier karcianych, dla wielu zapewne gra dzieciństwa. Zasady rozgrywki są bardzo proste, a zadaniem typerów jest przewidzenie czy następna karta na stole będzie większa od uprzednio wylosowanej, mniejsza, czy też będziemy mieli remis. Jak widać, nie ma tu nic trudnego.

0 / 5. Ocen: 0

Zobacz więcej

spot_img

Polski poker