Promocje w eWinner – na co można liczyć grając u tego buka?

Podobne artykuły

Zakłady bukmacherskie są coraz popularniejsze. Już od pewnego czasu możesz grać z własnego domu, czy mieszkania. Jeśli wybierzesz legalnego bukmachera eWinner, to masz okazję liczyć na wiele atrakcji. Chodzi m.in. o świetne bonusy na dzień dobry. Co jednak konkretnie jest oferowane?

Świetna promocja na start

Chcesz zdobyć bonus? W takim razie postępuj zgodnie ze wskazówkami. Okazuje się, że nie ma tutaj zasadniczo nic skomplikowanego. W pierwszej kolejności musisz w ogóle założyć konto w tej firmie hazardowej. Zrób to bez żadnych wątpliwości. Wszak ta firma bukmacherska jest legalna. Możesz znaleźć informacje na ten temat np. na stronie internetowej eWinner. Co więcej, jest to podmiot hazardowy promowany na co dzień m.in. przez samego Marcina Gortata. Byłego koszykarza, który spędził wiele lat na parkietach NBA. Co jeszcze jest ważne? W czasie rejestracji należy wpisać ewinner kod promocyjny w odpowiednie pole. To ważne. Dzięki temu uzyskasz bardziej hojne bonusy. Treść kodu promocyjnego to zaś „EWINNER”. Co możesz dzięki temu zainkasować w niedalekiej przyszłości? Na pierwszy ogień idzie zakład bez ryzyka. Aż do poziomu 110 PLN. Tutaj sprawa jest oczywista. Jeśli Twój pierwszy kupon nie pójdzie po Twojej myśli, to finalnie Ty na tym nie stracisz. Dlatego właśnie tego typu promocje cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem wśród graczy z naszego kraju.

Bonus od drugiego depozytu

Firma hazardowa eWinner słynie z tego, że oferuje na co dzień świetne promocje. Nie inaczej jest w tym okresie. W końcu po zarejestrowaniu konta oraz wpisaniu kodu promocyjnego możesz zgarnąć nie tylko świetny bonus w postaci zakładu bez ryzyka. Na co dodatkowo można liczyć? To promocja dotycząca Twojego drugiego depozytu. Generalnie firma bukmacherska eWinner oferuje świetne warunki i bardzo dobrej jakości usługi. Nie dziwi, że wielu nowych Klientów zostaje na dłużej. Jeśli zaś zdecydujesz się po raz drugi wpłacić pieniądze do tego bukmachera, to czeka na Ciebie kolejna hojna promocja. Jest to natomiast 50% do 500 PLN. Jakie warunki należy spełnić, by kasa została „uwolniona”? Na szczęście zasady są banalne. Musisz bowiem zagrać za równowartość wpłaty. Jeśli zatem zdecydujesz się na depozyt 200 PLN, to za tyle należy finalnie postawić. Dodatkowo pamiętaj o minimalnych kursach. W przypadku tej promocji próg nie jest wysoki. W końcu trzeba grać kursy wynoszące co najmniej 1,50.

Co można obstawiać w eWinner?

Dlaczego jeszcze warto zarejestrować się w tym buku? Nie tylko ze względu na legalność oraz oferowane promocje. Dla nowych i lojalnych użytkowników. Poza tym firma bukmacherska eWinner oferuje wiele wydarzeń do typowania. Możesz np. obstawiać sporty w trybie prematch oraz live. Do wyboru są przeróżne dyscypliny, co może tylko cieszyć. Poza tym nie brakuje wydarzeń specjalnych (stan na 8 marca: do wyboru masz kilkadziesiąt takich eventów). W ofercie znajdują się także np. sporty wirtualne. Gracz ma zatem szerokie pole do manewru.

0 / 5. Ocen: 0

Zobacz więcej

spot_img

Polski poker