Polski bukmacher STS – co warto wiedzieć?

Podobne artykuły

Coraz większą popularnością w Polsce cieszy się dobrze znany zawodowym graczom STS. Jest to tak naprawdę najchętniej wybierana firma przez typerów z naszego kraju. Czym wyróżnia się ten konkretny podmiot? Co można tam typować wszystko co się chce? Te i inne sprawy zostały dokładnie opisane w ramach dzisiejszego artykułu.

Legalna firma bukmacherska STS

STS to całkowicie legalna firma bukmacherska w Polsce. Dobrze jest wiedzieć, że ten podmiot powstał w 1997 roku. W tym momencie posiada swoją siedzibę w Katowicach. Mniej więcej 2 lata temu ten popularny bukmacher uzyskał kolejne pozwolenie od Ministerstwa Finansów na to, aby zgodnie z prawem urządzać zakłady wzajemne na terenie Polski. Ten dokument jest ważny do 2024 roku. Potem oczywiście najprawdopodobniej będzie przedłużony.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Nie wyobrażamy sobie generalnie innej sytuacji. Zwłaszcza, że jest to po prostu firma, która w tym momencie cieszy się zdecydowanie największą popularnością. Wszystkie usługi są profesjonalne oraz całkowicie zgodne z prawem. Można tam zatem śmiało rejestrować swoje konto gracza. Bez problemów będziesz mógł wpłacać oraz wypłacać pieniądze. Oczywiście, wszystkie dochody będą całkowicie legalne.

STS to dużo dyscyplin do obstawiania

STS to bukmacher, który gwarantuje Klientom tak naprawdę wszystkie najważniejsze dyscypliny, które również można obstawiać w aplikacji mobilnej. Typerzy mogą m.in. grać rozmaite zakłady – krótkoterminowe oraz długoterminowe – związane z piłką nożną. Do wyboru są również takie dyscypliny, jak np. tenis ziemny, hokej na lodzie, skoki narciarskie, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, żużel, boks itp. Nie brakuje również sportów powszechnie uważanych za niszowe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W tym gronie np. znajdują się bandy, baseball, football australijski, kolarstwo, futsal, krykiet, snooker, szachy, tenis stołowy, unihokej itp. Osoby odpowiedzialne za wystawianie kursów starają się, aby było ich możliwie jak najwięcej. Gracze mają zatem sporo opcji do wyboru. Nie tylko biorąc pod uwagę zakłady podstawowe, ale również dodatkowe.

Co jeszcze jest do gry w zakładach STS?

Polski bukmacher STS pod tym względem jest naprawdę bardzo uniwersalny. Można zatem swobodnie obstawiać nie tylko wszystkie mniej lub bardziej znane dyscypliny sportowe. Coraz większą popularnością cieszą się także sporty wirtualne. Co to dokładnie jest? Gracze mogą obstawiać np. wirtualne rozrywki piłki nożnej. Mecze trwają zdecydowanie krócej (niż normalne), dlatego szybciej można poprawić stan własnego konta. STS oferuje również bogato rozbudowany dział e-sportowy. Coraz więcej osób z niego korzysta. W końcu e-sport jest rok po roku kalendarzowym coraz popularniejszy. Co jeszcze mają do obstawiania gracze? To np. BetGames, który w zeszłym roku stał się hitem tego bukmachera i bardzo szybko inni bukmacherzy w Polsce poszli tym samym śladem.

Warto wspomnieć, że są to rozmaite wydarzenia związane z takimi grami, jak popularna wojna, legalny poker lub bakarat. Nie wspomnieliśmy jeszcze o jednym. W STS-ie nie brakuje nie tylko wydarzeń sportowych lub wyżej wymienionych. Gracze mogą również przewidywać rozmaite wydarzenia polityczne lub rozrywkowe. Jest ich zaś naprawdę stosunkowo dużo. Chodzi np. o zbliżające się bardzo wielkimi krokami wybory prezydenckie itd.

5 / 5. Ocen: 1

Zobacz więcej

spot_img

Polski poker