Opinie o bukmacherach – kto wychodzi na prowadzenie w rankingach?

Podobne artykuły

Cały czas jeszcze nie wiesz na pewno, jakiego bukmachera internetowego dla siebie wybrać? Sama decyzja o założeniu konta online już zapadła? Teraz tylko zastanawiasz się, na jakie firmy bukmacherskie w ostatecznym rozrachunku się zdecydować? Na szczęście nie musisz tutaj ograniczać się tylko do jednego buka. Możesz mieć konta w wielu miejscach. Zweryfikuj zaś to, jakie firmy mają aktualnie najbardziej pozytywne opinie na swój temat.

STS

W rozmaitych rankingach (a sprawdziliśmy ich naprawdę sporo) na pierwszym miejscu plasuje się właśnie STS. Nie da się tego ukryć, że to obecnie niekwestionowany lider na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Na ten moment nie zapowiada się, by ta sprawa miała ulec zmianie. Dlaczego jednak ta firma bukmacherska jest na pierwszej lokacie? Co się do tego przyczynia? Warto wiedzieć, że ta firma bukmacherska jest m.in. w 100% legalna. Możesz tam zatem bez obaw założyć swoje konto, jeśli masz na to ochotę. W końcu nie złamiesz żadnego polskiego przepisu w tym względzie itp.

O czym jeszcze nie powinno się zapominać? Należy dodać, że ta firma bukmacherska oferuje świetne bonusy na dzień dobry. Możesz np. liczyć na promocję bez depozytu. Kwota może nie jest oszałamiająca, bo to tylko 25 PLN, ale masz sposobność ją zgarnąć bez żadnych wpłat. O czym jeszcze nie powinno się zapominać w tym aspekcie? Dodatkowo STS oferuje główną promocję. Polega ona zaś na podwojeniu depozytu do poziomu nawet 1200 PLN.

Betfan

Jeśli jakiś podmiot hazardowy miałby kiedyś zdetronizować STS, to jest to na pewno ta firma bukmacherska… W końcu Betfan działa na rynku zdecydowanie krócej, a już ma potężne grono zadowolonych Klientów. Warto zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy prężnie się rozwija, co widać tak naprawdę gołym okiem. Jakie są najważniejsze zalety tego bukmachera internetowego? Na stronie portalu Sport Betfan opinia możesz znaleźć wiele interesujących faktów. Zacznijmy w ogóle od tego, że ta firma bukmacherska jest legalna. Masz zatem szansę bez obaw się tam zarejestrować, ponieważ na pewno nie popełnisz żadnego fałszywego ruchu.

Dodatkowo firma bukmacherska Betfan jest hojna. Jeśli założysz konto, wpiszesz kod promocyjny o treści „SPORTBETFAN”, a potem wpłacisz pieniądze, to otrzymasz dwa bonusy. Chodzi nam zaś o cashback do 600 PLN oraz o zakład bez ryzyka 70 PLN. To tutaj nie wszystko. Oferowane jest także podwojenie depozytu do 1000 PLN.

Fuksiarz

Coraz więcej fanów ma także ta firma bukmacherska. Jak widać, nowe podmioty hazardowe starają się na poważnie atakować „starych wyjadaczy” na rynku zakładów wzajemnych. Fuksiarz działa od kwietnia 2021 roku. Ten podmiot hazardowy oferuje m.in. bardzo rzadko spotykane bonusy. Chodzi np. o cashback do 500 PLN, który nie podlega żadnemu obrotowi. Co jeszcze jest tutaj jedyne w swoim rodzaju? Promocje np. na mecze piłkarskie (z najpopularniejszych lig). Jeśli Twoja ekipa będzie prowadzić dwoma golami, to zakład zostanie rozliczony jako wygrany. I to niezależnie od końcowego rezultatu.

5 / 5. Ocen: 1

Zobacz więcej

spot_img

Polski poker