Nowe bonusy powitalne w Fortunie – co dostaniemy od tego bukmachera?

Podobne artykuły

W połowie tego roku Fortuna wystartowała z mocno zmodyfikowaną ofertą bonusową skierowaną do typerów zakładających konto na łamach jej serwisu internetowego. Bukmacher postanowił w jeszcze lepszy sposób zachęcać do typowania właśnie u niego, znacząco udoskonalając każdy aspekt swojej oferty promocyjnej. Na co można teraz liczyć tuż po rejestracji? Zapraszamy do przeglądu nowej oferty bonusowej Fortuny.

Nowy bonus od depozytu u bukmachera Fortuna

Głównym elementem oferty bonusowej bukmachera Fortuna pozostał bonus od pierwszego depozytu, teraz jeszcze lepszy, bo potrafiący dać nawet 2000 złotych dodatkowych środków na grę (wcześniej ta wartość była dwa razy mniejsza). Podstawowym warunkiem skorzystania z niego jest zgłoszenie  chęci na to przy rejestracji, ale też wpłacenie swojego pierwszego depozytu w przeciągu trzech dni od jej dokonania. W czasie 4 dni od wpłaty konieczne jest z kolei postawienie swojego pierwszego zakładu. Aby środki bonusowe, równe kwocie pierwszego depozytu, trafiły na nasze konto, w przeciągu 30 dni musimy obrócić czterokrotnie pierwszym depozytem (wpłacając 2000 złotych obrót musi wynieść 8000 złotych), na kuponach z minimum 3 zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym równym 1.60.

Po spełnieniu wyżej przez nas wyszczególnionych warunków środki bonusowe trafią bezpośrednio na nasze saldo główne, do naszej dowolnej i swobodnej dyspozycji. Ich ilość zależeć będzie nie od tego, ile zostało nam po obrocie, ale zawsze od kwoty pierwszego depozytu (będzie równa jej wartości).

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Nowy zakład bez ryzyka u bukmachera Fortuna

Od razu po dokonaniu rejestracji u bukmachera na stronie www.efortuna.pl, bez konieczności zgłaszania chęci właśnie na to, nasze konto zostanie ochronione tak zwanym zakładem bez ryzyka. W sytuacji, w której nasz pierwszy zakład okaże się przegrany, firma zwróci nam przegrane środki na nasze saldo główne. Jeżeli będzie wygrany, naszą wygraną otrzymamy w sposób standardowy, tracąc dostęp do tego bonusu.

Od 7 lipca bukmacher Fortuna jest w stanie zwrócić nam nawet 200 złotych (przy postawieniu zakładu za 227 zł) – dwa razy więcej, niż wcześniej. Co ważne, zakład bez ryzyka obowiązuje jedynie w ofercie głównej (przedmeczowej i live) bukmachera – nie można z niego skorzystać przy ofercie na Wirtualne Sporty,

Freebet u bukmachera Fortuna

Każda rejestracja, która zostanie w pełni ukończona (wraz z pełną aktywacją konta przez weryfikację dowodem) promuje nas 2800 punktami w programie lojalnościowym Fortuny (Fortun Klub Plus). Stanowi to równowartość 20 złotych w postaci freebetu, nie sa to wirtualne pieniądze a prawdziwa gotówka. Jeżeli chcemy, punkty te możemy spożytkować w inny sposób, na dowolne produkty z wirtualnego sklepu bukmachera. Możemy też je dalej zbierać celem pozyskania większych bonusów / większej ilości środków na darmową grę.

Program lojalnościowy Fortuny promuje każdy nasz zakład – za każde wydane 2 złote dostajemy 1 punkt FKP.

legalny poker sts bonus
Legalne obstawianie gier karcianych w Betgames STS

Gdzie wykorzystać bonusowe środki? Przegląd oferty głównej Fortuny

Środki pozyskiwane za pośrednictwem bonusu od depozytu oraz freebetu trafiają bezpośrednio na nasze saldo główne – możemy je zatem wykorzystać na dowolne wydarzenia z oferty głównej bukmachera, oczywiście również w aplikacji mobilnej. Jej elementem centralnym jest piłka nożna, w obrębie której obstawiać możemy zarówno mecze na poziomie reprezentacyjnym, jak i te ligowe. Pośród tych drugich króluje polska Ekstraklasa, ale też najmocniejsze ligi z całego świata – hiszpańska, włoska, francuska czy angielska. Bukmacher przedstawia też najsolidniejszą ofertę na 1. Ligę, której jest oficjalnym i tytularnym sponsorem.

Piłka nożna to jednak nie wszystko, co można obstawiać w Fortunie. Gdyby tak było to w rankingu polecanych bukmacherów Fortuna nie byłaby tak wysoko. Bukmacher daje również dostęp do takich dyscyplin, jak:

  • tenis, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, z wszystkimi meczami Wimbledonu i mniej znanymi rozgrywkami w jego obrębie,
  • koszykówka z najpopularniejszą ligą świata, NBA, na czele,
  • e-sport z wszystkimi grami o rozbudowanym zapleczu e-sportowym, w tym League of Legends czy CS: GO,
  • siatkówka ze spotkaniami reprezentacyjnymi i ligowymi.

W obrębie jego oferty znaleźć też można mnóstwo bardziej niszowych dyscyplin – golf, krykiet, lotki, badminton i wiele innych.

0 / 5. Ocen: 0

Zobacz więcej

spot_img

Polski poker