Najważniejsze zasady dla początkującego typera

Podobne artykuły

Niedługo założysz konto w firmie bukmacherskiej? Większość osób decyduje się na ten krok, aby zapewnić sobie np. większe emocje. W końcu oglądanie obstawionego spotkanie to spory zastrzyk adrenaliny. Poza tym (co także jest bardzo istotne) możesz wygrywać sporo pieniędzy. Musisz jednak na co dzień stosować się do kilku wskazówek, aby to w ogóle było możliwe.

jak zacząć obstawiać
Najważniejsze zasady dla początkującego typera

Jakie firmy bukmacherskie wybierać?

Chcesz zarabiać legalnie? W takim razie ta sprawa jest priorytetowa. To na niej musisz zatem w 100% się skoncentrować. Obecnie przepisy są dość restrykcyjne. Klienci zainteresowani zakładami bukmacherskimi mogą swobodnie zdecydować się na rozmaite firmy bukmacherskie. Większość z nich jest legalna. To fakt. Są jednak cały czas pewne podmioty bukmacherskie, które ani myślą kooperować z polskim Ministerstwem Finansów. Warto zaś wiedzieć, że ten organ musi zezwolić na oferowanie zakładów wzajemnych. Jeśli dana firma bukmacherska nie ma odpowiednich dokumentów, to nie może tego robić. Jak zarejestrujesz się w danym podmiocie, to Ty przede wszystkim będziesz miał potem kłopoty z tego tytułu.

Z czym wiąże się obstawianie w takich firmach bukmacherskich? Generalnie są one nielegalne, dlatego nie może dziwić, że są blokowane. Co prawda te podmioty stosują rozmaite sztuczki, aby jakoś te blokady omijać. Tak czy siak gra w takich bukmacherach jest mocno utrudniona. Często nie możesz nawet normalnie… przeglądnąć oferty. Wpłacanie oraz wypłacanie pieniędzy także jest utrudnione. Wszak np. nie możesz w tym celu zastosować własnego konta bankowego. Poza tym coraz więcej osób zarządzających portfelami internetowymi wycofuje się z kooperacji z bukami, które nie działają do końca legalnie w Polsce.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

O wiele lepszym wyborem jest zatem korzystanie z porządnych bukmacherów. A takich jest całkiem sporo. Dzięki temu możesz np. bez obaw się zarejestrować. Nie ma żadnego problemu np. z blokowaniem stron online takich firm bukmacherskich jak było kiedyś w przypadku Betclic, Bet-at-home czy innych działających w Polsce nielegalnych bukmacherów. Możesz także spokojnie realizować transakcje finansowe przychodzące oraz wychodzące. Masz do wyboru rozmaite metody na tym polu. A jak coś wygrasz (w sumie każdy natomiast do tego dąży), to będziesz mógł dowolnie dysponować pieniędzmi. I nikt nie przyczepi się do Twoich wydatków. Pamiętaj zaś, że w przypadku nielegalnych buków jest inaczej…

Ile dyscyplin obstawiać w zakładach bukmacherskich?

Po wyborze odpowiedniego bukmachera czas na inne kwestie. Na pewno dużo osób początkujących popełnia tutaj niemało błędów. O co chodzi? O typowanie zbyt wielu dyscyplin jednocześnie. Najlepiej byłoby skupić się tylko na jednym sporcie lub też typować gry karciane. Może nawet wyłącznie na konkretnych rozgrywkach. Jeśli będziesz grał kilka, kilkanaście rozmaitych sportów, to jest spora szansa, że finalnie… stan Twojego konta nie będzie do końca okazały. A jak skoncentrujesz się tylko na jednym sporcie, to łatwiej będzie Ci selekcjonować konkretne wydarzenia, a potem je starannie analizować. Bo bez dokładnego przyjrzenia się danej sprawie trudno o regularne wygrane, prawda?

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Warto zatem skrupulatnie zastanowić się, jak np. wygląda forma (w ostatnim czasie) konkretnych drużyn albo zawodników itp. Takie statystyki znajdziemy na przykład na forum BetOnline. Nie można zapominać o zweryfikowaniu przewidywanych składów, a także spotkań bezpośrednich h2h itd. Na to wszystko potrzeba czasu. Warto dobrze orientować się w ramach konkretnego sportu. Dzięki temu masz bowiem większe szanse na wygrane. Jeśli będziesz zaś grał wszystkie możliwe dyscypliny, to jest to prosta droga… do bankructwa.

Ile zdarzeń umieszczać na kuponie?

To kolejna ważna kwestia. Ludzie często typują kupony akumulowane. Mały problem jest wtedy, kiedy umieszczają na nich np. dwa lub trzy wydarzenia. Zdecydowanie gorzej wygląda sytuacja, jeśli te kupony akumulowane składają się z kilkunastu albo nawet kilkudziesięciu wydarzeń. Chodzi nam o taśmy. Są one natomiast dość często typowane. Zwłaszcza przez osoby początkujące, którym wydaje się, że warto postawić na faworytów, aby na pewno wygrać na konkretnym kuponie. To nie jest jednak takie proste…

superbet bukmacher online
Kod promocyjny BETONLINE na darmowy freebet w Superbet

W zakładach bukmacherskich nie ma pewniaków. Chyba że mówimy o spotkaniach typu Anglia – San Marino itd. Wtedy jednak kurs na faworyta wynosi 1,01 albo w ogóle nie jest wystawiany… Trzeba generalnie prześledzić to, co np. dzieje się w ligach piłkarskich. Nie mamy jeszcze połowy sezonu 2021/22, a już każdy faworyt do mistrzostwa swojego kraju zanotował minimum jedną wpadkę. Jeśli zatem będziesz obstawiał taśmy, to jest bardzo duża szansa, że takie kupony będą finalnie przegrane. W końcu wystarczy tylko jedno pudło, aby tak się właśnie stało.

Za ile pieniędzy obstawiać u bukmachera?

Przede wszystkim wpłacaj do internetowych bukmacherów jak STS czy eBetX tylko tyle, ile ewentualnie będziesz mógł bez większego żalu stracić. To istotna zasada. Wówczas będzie Ci się grało o wiele spokojniej. Nie możesz zatem np. ryzykować pieniędzy, które mają potem iść na comiesięczny czynsz za mieszkanie itd. Rekomenduje się także, aby grać kupony za co najwyżej 2% posiadanego kapitału. Szczególnie ta zasada ma znaczenie w przypadku osób stawiających pierwsze kroki w świecie bukmacherki.

5 / 5. Ocen: 3

Zobacz więcej

spot_img

Polski poker