Legalny poker – gdzie go obstawiać legalnie w Polsce?

Podobne artykuły

Pytając ludzi, z czym kojarzy im się poker zapewne wielu z nich wspomniałoby o Las Vegas, zakopconych dymem papierosowych piwnicach oraz filmach akcji z motywem właśnie kasynowym. Niewielu przyszłoby do głowy to, by poszukiwać go u… bukmacherów. Tymczasem jednak zagraniczni i polscy bukmacherzy coraz chętniej wprowadzają go do swojej oferty i choć nie dają przy tym możliwości aktywnego grania w niego, pozwalają na jego obstawianie, stawiając go w zupełnie innym, nieznanym jeszcze nikomu świetle. Jak jednak obstawiać legalny poker, by odnosić w tym sukcesy? Gdzie to robić, by zyskać na tym najwięcej? To kwestie, które poruszymy w dzisiejszym poradniku.

Sprawdzone wskazówki związane z obstawianiem pokera

Choć legalny poker z perspektywy osoby, która nie do końca siedzi w zakładach bukmacherskich może wydać się czymś łatwym do typowania, tak właściwie wymaga sporej dawki umiejętności – przynajmniej w sytuacji, w której chce się odnosić w tym sukcesy i wymierne wygrane. Przede wszystkim jednak wymaga odpowiedniego przygotowania i właściwego podejścia, łączącego się z doświadczeniem nabytym niekoniecznie przez samo granie, ale chociażby przez samo oglądanie rozgrywek. Poniżej prezentujemy szereg naszych porad, które z pewnością ułatwią typowanie pokera online czy innych gier karcianych.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

  1. Perfekcyjnie opanujmy zasady gry – chcąc realizować własne typy bukmacherskie na poker, koniecznością jest doskonałe opanowanie rządzących nim zasad. Takie, które pozwoli nam sięgać po nie automatycznie i wykorzystywać je na swoją korzyść. Podstawą jest tutaj zaznajomienie się z układami i tym, jak się je tworzy – to one w końcu definiują wygraną konkretnego gracza. Musimy opanować je do takiego stopnia, by móc po kilku kartach przedstawić sobie możliwości, jakie będziemy mieli w kolejnych fazach rozgrywki.
  2. Zagrajmy w wersję demo – choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, polscy bukmacherzy transmisje pokera biorą od zewnętrznych dostawców. Udając się na ich stronę można zwykle typować wersje demonstracyjne, bez narażania na szwank naszego własnego budżetu. Jest to świetna metoda na nabycie doświadczenia – za darmo, a przede wszystkim w sposób empiryczny (a więc przez właściwe granie).
  3. Nie wchodźmy do rozdania w trakcie jego trwania – jedno rozdanie w obrębie usługi dodatkowej pozwalającej realizować typy bukmacherskie na poker trwa zaledwie kilka minut i nie ma sensu, aby wchodzić do gry w jego trakcie. Znacznie rozsądniej jest poczekać na kolejne, w którym będziemy wiedzieli od początku, co się dzieje i w jaki sposób typować. Zbyt pochopna gra prowadzi do spadku skuteczności.
  4. Poznajmy fazy rozdania – rozdanie w obrębie pokera podzielone jest na kilka faz (które znane są zresztą z samych zasad Texas Hold’em Pokera, na którego zasadach usługi bukmacherów bazują) – po każdej z nich jesteśmy w stanie obstawiać. Ich opanowanie pozwoli nam robić to w najbardziej odpowiednim czasie i wiedzieć, na co będzie trzeba się przygotować.
  5. Zwracajmy uwagę na postać krupierki – krupierka jest osobą, która nie tylko zarządza symulacjami i transmisjami, ale też jest w stanie zaopatrzyć nas w naprawdę cenne informacje na temat każdego z rozdań. Jednym z jej zadań jest bowiem analizowanie aktualnej sytuacji na stole po każdym etapie rozdania. W ten sposób jest ona w stanie podpowiedzieć, który z sześciu wirtualnych graczy biorących udział w rozgrywce ma największe szanse na dobry wynik, a który – nie bardzo. Naturalnie rzecz biorąc powinniśmy to traktować wyłącznie jako wskazówkę, a nie jako coś wiążącego. Niemniej jednak, to coś, co może okazać się dla nas bardzo cenne.

Najlepsi bukmacherzy z ofertą na legalny poker

Zakłady bukmacherskie na poker to coś zupełnie nowego – coś, czego w ofercie polskich bukmacherów zupełnie do niedawna jeszcze nie było. Chcąc go obstawiać, musimy więc znaleźć bukmachera, który po prostu posiada go w ofercie. Legalny poker online w Polsce ma tylko kilka takich firm. Mimo wszystko jednak nie powinniśmy wchodzić w ofertę któregokolwiek, a zastanowić się i wybrać takiego, który stworzy idealne dla nas warunki do typowania. Dwie nasze propozycje przedstawiamy poniżej.

betfan legalne obstawianie meczów
Darmowy zakład bez ryzyka w Betfan – Kod promocyjny na bonus

Legalny poker u bukmachera STS

STS ze swoją usługą Betgames (w którą wpisuje się poker) był pionierem na polskim rynku i pierwszym podmiotem, który pozwolił właśnie na zakłady bukmacherskie na poker. Stwarza ku nim świetne warunki. Oferowane przez niego (a dostarczane właśnie przez firmę Betgames) transmisje rozdań na żywo stoją na bardzo wysokim poziomie, a kursy na kolejne opcje bukmacherskie są solidne i godne uwagi. Należy do tego dodać również bonusy skierowane właśnie do osób obstawiających poker, a otrzyma się bukmachera, u którego warto obstawiać. Takim jest właśnie STS.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Legalny poker u bukmachera forBET

forBET ze swoją ofertą na gry karciane, w tym właśnie na poker, wystartował kilka miesięcy po STS. Podobnie jak inny Polski bukmacher Betfan, transmisje pobiera od TVBet – firmy słynącej z wysokiego ich poziomu. Stwarza dobre warunki do obstawiania gier karcianych jak poker online czy blackjack, zawsze zapewniając dostęp do mocno konkurencyjnych kursów na wybrane opcje, ale i do regularnych akcji promocyjnych, w tym między innymi rankingów najlepszych typujących.

5 / 5. Ocen: 1

Zobacz więcej

spot_img

Polski poker