Kiedy należy zrezygnować z obstawiania w zakładach bukmacherskich?

Podobne artykuły

Zakłady bukmacherskie to miejsce, gdzie można inwestować i zarabiać dobre pieniądze. Tak naprawdę miesiąc po miesiącu przekonuje się o tym bardzo dużo osób w Polsce. Są jednak momenty, kiedy warto trzymać się z daleka od zakładów bukmacherskich, gdyż może się to dla gracza źle skończyć. Kiedy konkretnie? Oto kilka najważniejszych przykładów.

Brak sukcesów w dłuższej perspektywie czasu

Na pewno nie rekomendujemy tego, by całkowicie rezygnować z firm bukmacherskich już po pierwszych niepowodzeniach. Taka właśnie postawa do niczego dobrego bowiem nie doprowadzi. W takich sytuacjach trzech po prostu precyzyjnie przeanalizować grane do tej pory kupony i wyciągnąć wnioski z porażek. Kiedy jednak to nic nie pomaga, trzeba podjąć inne, bardziej radykalne, kroki. Warto podkreślić, że coraz więcej osób decyduje się właśnie (w tym położeniu) całkowicie zrezygnować z zakładów bukmacherskich.

Nie trzeba koniecznie zamykać konta. Kto wie, może jeszcze kiedyś Ci się przyda? Jeśli zaś dany gracz od dłuższego czasu nie może wejść na właściwe tory i regularnie przegrywa, to przerwa jest na pewno wskazana. Z czego mogą wynikać takie porażki? Być może z braku odpowiedniej wiedzy na temat danej dyscypliny i generalnie zakładów bukmacherskich. Są osoby, które skupiają się na zbyt wielu sportach jednocześnie. Grają za dużo meczów na jednym kuponie, nie mają odpowiedniej strategii, a to wszystko prowadzi do regularnego przegrywania gotówki.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Masz podobnie? Nie umiesz tego zmienić? Warto zatem zrobić sobie przerwę od obstawiania. Bukmacherka nie jest dla każdego. Aby wygrywać pieniądze i czerpać z tego wszystkiego ogólnie dużo satysfakcji, trzeba posiadać pewne określone umiejętności. Liczy się duża wiedza, właściwe zarządzanie kapitałem, stosowna strategia itp. Bardzo ważna jest też umiejętność gry pod presją. Jeśli czujesz, że to nie jest zatem do końca Twój klimat, to nie ma sensu się męczyć, a przy okazji tracić pieniędzy. W końcu są też inne sposoby na lokowanie własnych oszczędności. Być może dla Ciebie będą bardziej dochodowe.

Zaniedbywanie własnych obowiązków rodzinnych, zawodowych

Kiedy jeszcze warto poważnie zastanowić się nad tym aspektem? W jakich sytuacjach rezygnacja z zakładów bukmacherskich będzie ogólnie dobrym rozwiązaniem? Są osoby, które przez to, że zarejestrowały konto w firmie bukmacherskiej zaczęły zaniedbywać swoje codzienne obowiązki. A zakłady bukmacherskie mogą wciągnąć… Z jednej strony są one związane ze sportem, lecz nie tylko. Chcemy na szybko dodać, że w zakładach sportowych można zatem swobodnie typować także wydarzenia polityczne i rozrywkowe.

Poza tym masz okazję grać eventy przed ich rozpoczęciem oraz w trakcie. Z drugiej strony ludzi pociąga to, że mogą wygrać naprawdę relatywnie sporo gotówki. W związku z tym chętnie spędzają czas na analizowaniu spotkań itd. Czasami jednak tracą rachubę czasu. Zaczynają zatem zaniedbywać obowiązki. Nie tylko rodzinne, ale także te w pracy. To zaś do niczego dobrego nie może doprowadzić. Znane są przypadki hazardzistów, którzy stracili swoje rodziny przez nałóg.

betfan legalne obstawianie meczów
Darmowy zakład bez ryzyka w Betfan – Kod promocyjny na bonus

Oczywiście, podobnie było ze stanowiskami pracy. Jeśli zatem widzisz, że powoli to wszystko zaczyna Ci się wymykać spod kontroli, to warto powiedzieć stop i najzwyczajniej w świecie dać sobie spokój. Lepiej skończyć z tym wcześniej, niż potem mieć naprawdę poważne kłopoty na tej płaszczyźnie.

Brak umiejętności obstawiania zakładów pod presją

Wielu typerów uważa, że zarabianie w zakładach bukmacherskich jest wyjątkowo proste. A rzeczywistość wygląda o wiele inaczej. Niektórzy nie potrafią np. poradzić sobie z presją. Jednak zwykłe typowanie (np. w gronie kumpli) to zupełnie inna bajka. Gra na pieniądze nie jest dla każdego. To trochę tak, jak z zawodnikami, którzy na treningach są najlepsi, a kiedy przychodzi do pokazania swoich umiejętności w zawodach, to spisują się znacznie poniżej swoich możliwości. Zawodzi najzwyczajniej w świecie psychika.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W przypadku zakładów bukmacherskich może być podobnie. Są osoby, które grając za pieniądze czują się zestresowane, nie są w stanie wybrać dobrych meczów z oferty i wykonać poprawnej analizy (skupiającej się na wielu istotnych aspektach). U Ciebie jest podobnie? Taki masz charakter i raczej nic w tej sprawie się nie zmieni? Przez to zaś zazwyczaj przegrywasz pieniądze w zakładach bukmacherskich, co kosztuje Cię generalnie sporo nerwów? W takiej sytuacji dalsza przygoda z firmami hazardowymi powinna być dokładnie przemyślana.

Kłopoty zdrowotne to sygnał aby zająć się czymś innym

Nie da się ukryć, że czasami gra w zakładach bukmacherskich przynosi sporo stresu, nie ważne czy obstawiamy za wirtualne pieniądze czy za prawdziwe. Szczególnie, kiedy chodzi o stosunkowo wysokie stawki. Inaczej bowiem gra się kupony za 10 PLN, a inaczej np. za 1000 PLN. Z jednej strony idzie Ci całkiem dobrze? Może nie rewelacyjnie, ale jesteś na lekkim plusie? Z drugiej strony to wszystko kosztuje Cię sporo nerwów?

Pamiętaj, że zdrowie jest znacznie ważniejsze niż pieniądze. Jeśli ktoś straci zdrowie, to bardzo ciężko je odzyskać. Pieniądze to zaś wartość nabyta. Można je zdobywać na rozmaite sposoby. Niekoniecznie w zakładach bukmacherskich. Zastanów się zatem, czy jest sens dalej w to brnąć.

5 / 5. Ocen: 1

Zobacz więcej

spot_img

Polski poker