Jakie dyscypliny warto typować w zakładach bukmacherskich?

Podobne artykuły

Zastanawiasz się, co grać w zakładach bukmacherskich żeby zarabiać pieniądze? Opcji w internecie nie brakuje. I to nie tylko uwzględniając najlepsze zakłady bukmacherskie w Polsce. Spokojnie możesz zdecydować się na obstawianie wielu dyscyplin (najbardziej popularne oraz także te niszowe). Co jednak rzeczywiście warto obstawiać żeby było to opłacalne? Oto nasz krótki poradnik.

Ile dyscyplin warto obstawiać?

Gracze mają naprawdę mnóstwo wariantów do wyboru. Warto decydować się jednak tylko na określone opcje. Jak grają zatem zawodowcy? W jaki sposób na co dzień pomnażają własne oszczędności? Okazuje się, że specjaliści skupiają się tylko na określonych dyscyplinach. Najczęściej wybierają jeden sport. Maksymalnie są to zaś dwie dyscypliny. A przecież osoby początkujące zazwyczaj grają wszystko, co mają w tym momencie pod ręką.

Dlaczego jednak taka postawa do niczego dobrego nie prowadzi? Warto podkreślić, że typowanie ograniczonej ilości dyscyplin ułatwia bycie ekspertem w ramach tej właśnie konkretnej sprawy. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że o wiele łatwiej jest znaleźć wszystkie najważniejsze informacje dotyczące spotkań z jednej ligi niż kilkunastu, prawda? Osoby początkujące często zaś popełniają ten błąd. Jednego dnia grają spotkania z futbolu. Drugiego z tenisa ziemnego, a trzeciego z siatkówki. Nie ma w tym żadnej logiki. Nie można być bowiem ekspertem od wszystkiego, prawda? Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by to zmienić.

betfan legalne obstawianie meczów
Darmowy zakład bez ryzyka w Betfan – Kod promocyjny na bonus

Żeby wygrać z bukmacherem lepiej skupić się na jednym, maksymalnie dwóch sportach. Jeśli będziesz wiedzieć naprawdę dużo na temat tych dyscyplin, to masz spore szanse na systematyczne wygrane. Wiedza jest bowiem na wagę złota. W przenośni oraz dosłownie w tym przypadku. Warto (w miarę możliwości czasowych) oglądać konkretne programy, czytać analizy, wypowiedzi innych ekspertów itp. Po to, by regularnie poszerzać swoje umiejętności. Im większa wiedza, tym łatwiej jest pokonać bukmachera. A pamiętaj, że za kursy odpowiadają naprawdę fachowcy z prawdziwego zdarzenia. By mieć z nimi szanse, trzeba także prezentować odpowiedni poziom umiejętności.

Jakie sporty wybrać do typowania?

Nie możemy wam konkretnie wskazać, że warto grać na pewno potyczki piłkarskie albo pojedynki na kortach ziemnych (w ramach tenisa) itd. Wszystko tak naprawdę zależy od konkretnej osoby. Lubisz futbol? Od zawsze pasjonują Cię mecze piłkarskie? Nie da się ukryć, że wtedy będzie Ci o wiele łatwiej typować tę dyscyplinę. Ogólnie piłka nożna to temat bardzo szeroki. Rekomendujemy zatem, by skupić się na maksymalnie kilku ligach. Wtedy łatwiej będzie Ci znajdować bardzo dobre kursy, a potem wygrywać pieniądze.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Co jeszcze jest tutaj ważne? By regularnie triumfować i ogrywać firmy bukmacherskie, musisz systematycznie podnosić swoje kwalifikacje. Nie może być zatem tak, że ktoś będzie bazował tylko na tym, czego się dowiedział kilka tygodni albo miesięcy temu. Sport bardzo mocno się rozwija. Wiadomości sprzed kilku tygodni mogą być już kompletnie nieaktualne (zazwyczaj tak właśnie jest). Trzeba być zatem ze wszystkim na bieżąco. Dzięki temu będziesz miał większe szanse na wygrywanie bardzo dużej gotówki.

Czy warto grać dyscypliny niszowe?

W ofercie zakładów bukmacherskich nie brakuje także dyscyplin określanych powszechnie jako niszowe. Czym cechują się takie właśnie sporty? Na pewno nie są tak bardzo popularne, jak chociażby piłka nożna, siatkówka, skoki narciarskie, tenis ziemny itp. Są to takie sporty, którymi interesuje się relatywnie mało osób. Zazwyczaj dostęp do transmisji telewizyjnych z takich eventów jest bardzo mocno ograniczony. Czasami jedyna alternatywa to zagraniczne streamy…

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nic zatem dziwnego, że zakładów na takie sporty jest relatywnie mniej. To jednak nie oznacza, że nie ma ich wcale. Zakłady bukmacherskie chcą zachęcić Klientów o rożnych zainteresowaniach do skorzystania z konkretnej oferty. Czy jednak warto grać takie dyscypliny? Jeśli się nimi interesujesz, to nie widzimy w tym temacie tak naprawdę żadnej przeszkody… Co więcej, może być Ci łatwiej znaleźć prawdziwe perełki. Nie da się bowiem ukryć, że obecni bukmacherzy w Polsce mają o wiele więcej ekspertów od futbolu niż od bandy, darts itp.

Wybór dobrego bukmachera jest tutaj kluczowy

Wszystko zależy od nas, czy chcemy obstawiać za wirtualne pieniądze czy za te prawdziwe. I to zasadniczo na rozmaitych płaszczyznach. Z jednej strony chodzi o to, by postawić jedynie na legalne firmy bukmacherskie. Na szczęście takich polecanych bukmacherów aktualnie nie brakuje. Innymi słowy, możesz swobodnie zdecydować się na różne opcje, które kooperują z Ministerstwem Finansów. Dlaczego jeszcze wspominamy o tym aspekcie? W czasie wyboru musisz zdecydować się nie tylko na legalne zakłady bukmacherskie. Wybierz takie warianty, które zapewniają dużo zakładów na konkretne dyscypliny.

I nie zapominaj o stosunkowo wysokich kursach. Wszak jest duża konkurencja i można ten aspekt jak najbardziej uwzględnić. Swobodnie znajdziesz zatem bukmacherów legalnych oraz takie, które oferują dużo opcji na dane sporty. Nawet to stosunkowo niszowe. Co jeszcze można wziąć pod swoją uwagę? Na pewno taki aspekt, że jest obecnie wiele bukmacherów oferujących rozmaite promocje. Nie tylko dla nowych, ale także dla stałych użytkowników.

0 / 5. Ocen: 0

Zobacz więcej

spot_img

Polski poker