Jak wygrywać z bukmacherem w zakładach na żywo?

Podobne artykuły

Gracze, którzy mają konta w firmach bukmacherskich, mogą zdecydować się na rozmaite typy zakładów. Często wybierane są np. spotkania albo pojedynki na żywo. Zainteresowała Cię taka opcja? Co jest konieczne, by zakłady na żywo rzeczywiście dały zarobić?

Wiedza na temat dyscypliny

Dzisiaj tak naprawdę każda osoba może zarejestrować własne konto w jednej z zakładów bukmacherskich. Rzecz jasna trzeba spełniać kilka kryteriów, ale są one chyba oczywiste. Należy mieć m.in. minimum 18 lat. Nie zawyżaj sobie wieku, nie rejestruj się też na wymyślone dane. Taka postawa do niczego dobrego nie doprowadzi. Jedynie do zablokowania konta… Jesteś osobą pełnoletnią? W tym temacie nie masz żadnych problemów? W takim razie wybierz najlepsze w Polsce firmy bukmacherskie, które są doświadczone i na dodatek są pozytywnie oceniane przez innych użytkowników. Decyduj się jedynie na takie podmioty z tej branży, które umożliwiają obstawianie spotkań w trybie live. Na szczęście jest to obecnie standard.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Co jest zaś konieczne, by regularnie wygrywać pieniądze w profesjonalnych firmach hazardowych? To na pewno bardzo duża wiedza na temat konkretnej dyscypliny. Często osoby początkujące grają zaś wszystko, co mają pod ręką. Naszym zdaniem, jest to natomiast fatalne podejście do tej właśnie sprawy. Trzeba bowiem zdecydować się maksymalnie na dwa sporty. Dlaczego? Wtedy jest o wiele łatwiej być po prostu ekspertem od konkretnego zagadnienia. Chyba doskonale zdajesz sobie z tego sprawę. Granie kilku czy nawet kilkunastu sportów to zaś wyklucza. Jeśli nie będziesz bardzo dobrze znał się na danej dyscyplinie, to będzie Ci ciężko o regularne wygrane. Nie tylko biorąc pod uwagę granie zakładów przedmeczowych, ale też live. Nie jest również tak, że można spoczywać na laurach. Należy regularnie poprawiać swoje umiejętności, by zarabiać naprawdę sensowne pieniądze.

Umiejętność gry pod presją

Chcesz grać w zakładach sportowych i obstawianie zakładów na żywo jest dla Ciebie? Spodobała Ci się taka właśnie opcja? W tej sytuacji musisz jednak zastanowić się, czy potrafisz grać pod presją. Gra w trybie na żywo jest specyficzna. Jeśli np. weźmiemy pod lupę zwykłe obstawianie spotkań (przed ich rozpoczęciem), to sprawa jest o wiele łatwiejsza. Można bowiem na spokojnie zastanowić się przed podjęciem decyzji. Tutaj aż takiej swobody nie ma. Należy podkreślić, że coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że to nie jest rozgrywka dla nich. Czym cechuje się zatem granie live? M.in. należy bardzo szybko podejmować decyzje. Zwłoka wynosząca kilka albo kilkanaście sekund ma bowiem spore znaczenie. Kursy mogą niekorzystnie się zmienić. Niektóre są zaś blokowane i w ogóle nie można nic postawić. Brak odpowiedniej reakcji może zatem spowodować, że dobra szansa przejdzie komuś „koło nosa”.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dlatego tak ważne jest to, by przygotować się do konkretnej potyczki. Według nas, nie można grać wszystkiego, co w tym momencie jest na stronie internetowej polecanego bukmachera. Lepiej sprawdzić kalendarz, wybrać sobie mecz i przygotować się do danej konfrontacji. Tak, by wiedzieć, kto ma jakie argumenty po swojej stronie. Ważne jest też to, by odpowiednio szybko reagować na boiskowe poczynania. Jeśli bowiem faworyci będą musieli sobie radzić w dziesięciu po czerwonej kartce dla jednego z graczy, to będzie im rzecz jasna o wiele trudniej o zanotowanie korzystnego wyniku.

Nie zapominaj o dobrym sprzęcie i niezawodnym połączeniu internetowym

Niektórzy ten aspekt całkowicie bagatelizują. Dlaczego jednak ta sprawa nie powinna być potraktowana po macoszemu? By wygrywać zakłady na żywo, na pewno trzeba mieć sporo wiedzy i potrafić grać pod presją. Nie ma możliwości, by bez tych przymiotów sobie poradzić w trybie na żywo. Dobry sprzęt komputerowy też ma jednak spore znaczenie, jeżeli chcemy obstawiać na żywo w aplikacji to również smartfon będzie nam potrzebny. Ważna informacja jest taka, że nie trzeba koniecznie kupować najdroższych komputerów przenośnych albo stacjonarnych itp.

betfan legalne obstawianie meczów
Darmowy zakład bez ryzyka w Betfan – Kod promocyjny na bonus

W końcu Polskie firmy bukmacherskie nie mają aż tak sporych wymagań. Na pewno jednak nie można korzystać ze sprzętu, który jest mocno przestarzały. Słabe parametry mogą bowiem spowodować, że trudno będzie o optymalną grę i tym samym o wygrywanie pieniędzy. O czym jeszcze na pewno nie powinno się zapominać? To również połączenie internetowe. Z jednej strony prędkość nie musi być najwyższa z najwyższych, które w tym momencie są dostępne na rynku. Wiązałoby się to z dodatkowymi kosztami, które nie są zaś konieczne. Z drugiej strony internet nie może chodzić zbyt wolno. Gdyby tak było, to można zapomnieć o płynnej grze na żywo…

Warto zatem współpracować z takim operatorem, który zapewni minimum średnie wartości w tym aspekcie. Inna kwestia jest taka, że internet musi chodzić stabilnie. Tak, by bez powodu połączenie nie było zrywane. Masz na oku naprawdę dobre spotkanie na live? Warto się zatem zabezpieczyć na wypadek awarii połączenia internetowego. Dobrze jest mieć internet również w komórce. Pamiętaj, że typować spotkania, pojedynki, wydarzenia polityczne itp. możesz również swobodnie poprzez aplikacje mobilne. Warto zatem mieć, w razie czego, telefon pod ręką.

0 / 5. Ocen: 0

Zobacz więcej

spot_img

Polski poker