Czy opłaca się obstawiać zakłady akumulowane?

Podobne artykuły

Zakłady akumulowane wśród doświadczonych graczy cieszą się ogromną popularnością. Jest to jednak ryzykowna forma obstawiania, do której należy bardzo dobrze się przygotować. W niniejszym artykule przygotowaliśmy szereg porad i wskazówek, dzięki którym obstawianie zakładów akumulowanych przyniesie nam znacznie większe korzyści. Każdy, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z zakładami akumulacyjnymi powinien dokładnie przeczytać ten artykuł. 

Zanim zaczniesz grać taśmy, zapoznaj się z tymi wskazówkami! 

Termin taśmy oznacza kupony kombinacyjne lub akumulacyjne, które w zdecydowanej większości przypadków składają się z pokaźnej liczby zdarzeń, najczęściej z niskimi kursami. Każdy gracz samodzielnie decyduje oczywiście o tym, jaka ma być wysokość kursów w poszczególnych obstawianych spotkaniach znajdujących się na kuponie, jednak zawsze wysokie kursy oznaczają także bardzo duże ryzyko. Jak grać taśmy, aby nie zbankrutować?

Ryzyko, iż wysyłany przez nas kupon bukmacherski okaże się przegrany rośnie razem z liczbą zdarzeń, które na nim umieścimy. Z tego powodu wielu typerów całkowicie rezygnuje z wysyłania kuponów kombinacyjnych ponieważ sądzą, iż jest to zbyt duże ryzyko. Mimo tego, bardzo wielu graczy niezwykle chętnie wysyła takie zakłady. Według nich, jest to świetna rozrywka zapewniająca ogromną adrenalinę graczom. 

bukmacer z bonusem bez depozytu
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w zakładach bukmacherskich STS

Obstawiając kupony ze znacznie zawyżonym AKO nigdy nie ma się zbyt dużych szans na to, że nasz kupon okaże się wygrany. W tym względzie nie ma znaczenia to, czy jesteśmy doświadczonymi graczami, czy dopiero zaczynamy swoją przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich. Aby odnosić sukcesy w graniu taśmami, najważniejsze jest zastosowanie się do kilku niezwykle prostych zasad. Poniżej omawiamy je bardzo dokładnie.

Zasada numer jeden: stawiaj na różnorodność

Podstawowa zasada, którą powinna kierować się każda osoba chcąca obstawiać zakłady akumulowane, to stawianie na różnorodność. W żadnym wypadku nie wolno ograniczać się do zakładów typu 1X2. Świetnym pomysłem jest wyszukiwanie atrakcyjnych kursów na rzuty rożne, żółte i czerwone kartki czy handicapy. Oferty wszystkich najpopularniejszych firm bukmacherskich opłaca się sprawdzać bardzo dokładnie, ponieważ często można trafić na niezwykle atrakcyjne kursy! 

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Analizuj każde spotkanie 

Wdrożenie w życie drugiej zasady będzie bardzo czasochłonne, jednak z pewnością zapewni odpowiednie rezultaty. Będzie jeszcze bardziej czasochłonne, gdy na naszym kuponie znajdzie się bardzo duża liczba zdarzeń. W ten sposób jednak zmniejszymy ryzyko, że stracimy zainwestowane pieniądze. Nie wolno ograniczać się do ligowej tabeli.

Oprócz tego, szczególną uwagę trzeba zwracać na formę drużyn na wyjeździe czy kontuzje poszczególnych zawodników. W ten sposób ryzyko, iż w nieprawidłowy sposób obstawimy poszczególne zdarzenia na wysyłanym przez nas kuponie zostanie ograniczone do absolutnego minimum i będziemy mogli cieszyć się wygraną. 

0 / 5. Ocen: 0

Zobacz więcej

spot_img

Polski poker