Bonusy powitalne u polskich bukmacherów – gdzie najlepsze?

Podobne artykuły

Bonusy powitalne są czymś, co w wielu przypadkach okazuje się czynnikiem determinującym wybór konkretnego operatora zakładów wzajemnych. Oferuje go każdy bukmacher działający na naszym rynku. Jedni proponują go w tej, inni zaś w zgoła odmiennej formie. Która z nich jest najlepsza? Dlaczego bukmacherzy tak właściwie decydują się na oferowanie ich? Co jeszcze trzeba wiedzieć na temat tego typu bonusów? Nad tym wszystkim pochylimy się w dzisiejszym wpisie.

Bonusy powitalne – fakty na ich temat, które trzeba znać

Każda osoba, która choć trochę interesuje się tematyką zakładów wzajemnych kojarzy, czym tak właściwie jest bonus powitalny i traktuje go jako jeden z podstawowych parametrów wpływających na wybór konkretnego bukmachera. Tak naprawdę jednak poza jego głównymi założeniami niewiele mówi się na temat pozostałych rzeczy ściśle z nim związanych. Poniżej prezentujemy kilka takich rzeczy, które warto wiedzieć na jego temat, a o których nie zawsze mówi się na głos.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

  • Bonusy powitalne to nie tylko przywileje. To także wymagania. W przypadku każdego poza freebetem bukmacher narzuca obowiązek obrotu. Środki na koncie bonusowym posiadają określony termin ważności – po jego upływie przepadają (jeśli oczywiście nie dokona się obrotu nimi).
  • Środki pochodzące z bonusu powitalnego trafiają zwykle na specjalne konto bonusowe. Nie można ich z niego wypłacać – do czasu, kiedy nie spełni się wymagań obrotowych. Trzeba to zrobić na określonych warunkach i we wskazanym przez bukmachera czasie.
  • Bonusy powitalne stanowią część akcji marketingowych bukmacherów – właśnie dlatego tak właściwie są dla nich opłacalne. Wielu spośród nich zarabia też na tym, że opatruje bonusy zbyt wysokimi wymaganiami, w związku z czym niewielu osobom udaje się wypłacić pozyskane za ich pośrednictwem środki.
  • Aby skorzystać z bonusu powitalnego, trzeba wyrazić na to chęć – zazwyczaj można to zrobić podczas wypełniania formularza rejestracyjnego.
  • Bonusy powitalne u wybranych bukmacherów wymagają posiadania zweryfikowanego konta – zanim się po nie sięgnie, trzeba więc podesłać bukmacherowi skan lub zdjęcie własnego dowodu tożsamości, na podstawie którego odbywa się weryfikacja.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto wiedzieć: obrót to czynność, która polega na wydaniu przyznanej przez bonus powitalny kwoty określoną ilość razy, na wskazanych przez bukmachera warunkach. Jeżeli więc bukmacher wymaga trzykrotnego obrotu, pozyskując u niego 100 złotych będzie trzeba wydać 300 złotych, zanim środki te się odblokuje. Wtedy też trafią na konto główne, z którego będzie można nimi dowolnie dysponować.

Podstawowe rodzaje bonusów powitalnych

Na przestrzeni wielu lat istnienia serwisów internetowych polskich bukmacherów ci zdążyli wypracować trzy różne rodzaje bonusów powitalnych, które oferują wszystkim swoim nowym klientom. Większość operatorów idzie tylko w stronę jednego z nich. Zdarzają się jednak i tacy, którzy decydują się na zaimplementowanie kilku (a nawet wszystkich).

Największą popularnością cieszą się aktualnie bonusy od depozytu. Jak sama ich nazwa może sugerować, uzależnione są one od kwoty pierwszej wpłaty. Zazwyczaj stanowią jej równowartość. Wpłacając 1000 złotych otrzymuje się więc dokładnie tyle w środkach bonusowych. Bonusy od depozytu są zwykle takimi, które narzucają największe wymagania względem ich przeniesienia na saldo główne. Zazwyczaj zakładają one kilkukrotny obrót środkami na kuponach akumulacyjnych, niemal zawsze w z góry określonym czasie.

jak obstawiać w ewinner
Nowa oferta bonusów bukmachera eWinner online

Nieco więcej swobody w ich wykorzystaniu dają bonusy bez depozytu – tak zwane freebety. Choć nie da się powiedzieć, że gwarantują mnóstwo darmowych środków na typowanie, faktem jest, że wymagania obrotowe są w ich przypadku niewielkie. Zazwyczaj wystarczy jednokrotnie przeznaczyć je na dowolny zakład, by później móc nimi dowolnie dysponować.

Trzecim i ostatnim rodzajem bonusów powitalnych są bonusy typu cashback (tak zwane „bezpieczne”). Działają w sposób nietypowy, bo nie dają obstawiającemu żadnych darmowych środków. Zabezpieczają zaledwie pierwszy zakład przed przegraną. Jeżeli zostanie on rozwiązany na niekorzyść typującego, bukmacher zwróci mu stawkę za niego. Ta trafi na jego konto bonusowe i zostanie obarczona obowiązkiem obrotowym.

Ciężko jest określić, który z bonusów powitalnych jest najlepszy, gdyż Polskie firmy bukmacherskie prześcigają się ofertami i co chwilę mamy jakiś nowy. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że nie zawsze ten, który daje najwięcej środków na grę jest takowym. W tym wszystkim najbardziej liczą się bowiem wymagania co do obrotu. Jeśli są mało prawdopodobne do spełnienia, bonus automatycznie traci na swojej wartości. 

Bukmacherzy z najlepszymi bonusami powitalnymi

Choć bonus powitalny znajduje się w ofercie każdego działającego w naszym kraju legalnie bukmachera, nie u każdego można liczyć na taki sam poziom jego atrakcyjności. Najlepiej pod jego względem radzi sobie Polski bukmacher STS. Lider na polskim rynku bukmacherskim może nie króluje pod względem jego wartości – atrakcyjności nadają mu jednak przejrzyste warunki obrotowe, bardzo atrakcyjne i zwiększające prawdopodobieństwo rzeczywistego wypłacenia środków bonusowych.

polski bukmacher bez podatku
Darmowy zakład bez ryzyka w Betfan – Kod promocyjny na bonus

W STS mamy do czynienia z bonusem od depozytu. Nasza pierwsza wpłata zostanie podwojona (do 1200 złotych), przy czym 100% jej wartości pojawi się na naszym koncie bonusowym. Bukmacher STS wymaga trzykrotnego obrócenia środkami bonusowymi – w przypadku wpłaty maksymalnie wykorzystującej bonus, na zakłady trzeba będzie wydać 3600 złotych. Wymagania obrotowe są dwa: kupony muszą mieć stawkę minimalną o wartości 1.91. Obrotu zaś należy dokonać w przeciągu miesiąca od pozyskania bonusu. Dodatkowo dla owych graczy, którzy założą konto na stronie www.STS.pl czeka 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym „BETONLINE„.

Bardzo dobrze w kontekście oferty na bonus powitalny prezentuje się bukmacher Betclic. W całości opiera on go na cashbacku. Zwraca nawet 550 złotych za pierwszy zakład (z kodem promocyjnym „KOD550„), jeśli tylko ten okaże się przegrany. Wszystko odbywa się na bardzo prostych do pojęcia warunkach. Co prawda wymagany jest aż ośmiokrotny obrót środkami, które wrócą na konto www.Betclic.pl – może on jednak zostać dokonany na niemal dowolnych kuponach o kursie całkowitym równym lub większym niż 2.00. Warto jednak wiedzieć, że do obrotu nie będą zaliczały się zakłady zawierające typy bukmacherskie na dwa zdarzenia z tego samego spotkania sportowego.

5 / 5. Ocen: 5

Zobacz więcej

spot_img

Polski poker