Betfan kontra STS – kto przygotował lepszą ofertę?

Podobne artykuły

Często myślisz o tym, by założyć konto bukmacherskie? Na co dzień bardzo interesujesz się bowiem sportem? Na pewno należy wybierać jedynie sprawdzone podmioty hazardowe. Czy te firmy (wymienione w tytule) działają w oparciu o polskie prawo? Na jakie bonusy można zaś liczyć tuż po dokonaniu rejestracji? Odpowiedzi na te (oraz inne) zagadnienia znajdują się w poniższym poradniku.

Czy są to legalne firmy bukmacherskie?

Osoby chcące np. w tym lub następnym tygodniu założyć pierwsze w życiu konto bukmacherskie powinny w głównej mierze zwracać uwagę na kwestię legalności. Na szczęście opisywane dzisiaj podmioty hazardowe operują zgodnie z przepisami. Zacznijmy może od STS. Ta firma została założona w 1997 roku. Kiedy w życie weszła znowelizowana wersja Ustawy Hazardowej, ten bukmacher od razu się jej podporządkował. Aktualnie możesz zatem swobodnie obstawiać w punktach stacjonarnych, grać przez sieć, czy korzystać z aplikacji mobilnej. Legalny jest także Betfan.

Co warto wiedzieć o tym podmiocie hazardowym? Na pewno ma on zdecydowanie mniejsze doświadczenie. Można jednak odnieść wrażenie, że ta marka bardzo szybko pokonuje dystans dzielący ją od STS (np. pod kątem popularności i posiadanych Klientów). Użytkownicy doceniają tego buka za wiele kwestii. Jeśli chodzi o legalność, to nie musisz się niczego obawiać. Wszak ta firma bukmacherska (podobnie jak STS) informuje u siebie na stronie internetowej, że działa zgodnie z prawem. Co ważne, jest tam podany nawet numer zezwolenia zatwierdzony przez przedstawicieli Ministerstwa Finansów.

Jakie bonusy są oferowane?

Obie te firmy hazardowe przygotowały wiele atrakcji dla swoich Klientów. Co zatem oferuje młodszy z bukmacherów? Tym razem rozpoczniemy analizę od tego podmiotu hazardowego. Jeśli będziesz jego Klientem, to szybko przekonasz się, że to była generalnie świetna decyzja. Wszak już na starcie otrzymasz znakomity bonus. Musisz tylko założyć konto w Betfan, a potem wpisać kod promocyjny. Trzecim wymaganym krokiem jest wpłacenie pieniędzy. Oferta powitalna to zaś cashback do 600 PLN. Co jeszcze możesz uzyskać? Jak w trakcie zakładania konta wpiszesz odpowiedni kod promocyjny, to zgarniesz dodatkowo zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Możesz zatem bez obaw postawić swój kupon. Jak przegrasz, to nie Ty stracisz, a właśnie bukmacher. To nie wszystko. Poza tym możesz liczyć na podwojenie kolejnego depozytu. Ta firma bukmacherska oferuje zaś naprawdę bardzo atrakcyjne warunki. W końcu możesz zainkasować 100% do 1000 PLN.

Co przygotował zaś dla nowych Klientów STS?

Okazuje się, że STS także ma świetne promocje. Dlatego tak trudno jest stwierdzić, który bukmacher jest na tej płaszczyźnie lepszy. Ocenę zostawiamy już Tobie. Na razie zaś przekonaj się, co konkretnie oferuje ta firma bukmacherska. Warto zaznaczyć, że możesz np. zdecydować się na bonus bez depozytu (29 PLN). Trzeba tylko i wyłącznie założyć konto, wpisać kod promocyjny BETONLINE i… gotowe. Z kolei najważniejsza promocja to podwojenie depozytu (100% do 1200 PLN).

5 / 5. Ocen: 1

Zobacz więcej

spot_img

Polski poker