Betclic Polska – wyższy cashback z kodem promocyjnym

Podobne artykuły

Masz obecnie naprawdę twardy orzech do zgryzienia? Nie wiesz bowiem, na jaki podmiot bukmacherski się zdecydować? Nie brakuje chętnych na tę firmę. Czym cechuje się Betclic Polska? Czy warto tam typować? Dowiedz się o wszystkich najważniejszych aspektach odnoszących się do tego tematu.

Betclic to legalny podmiot bukmacherski – z czym się to wiąże?

Kiedyś, jeszcze przed znowelizowaniem Ustawy Hazardowej (obowiązującej w tym momencie), Betclic działał nie do końca legalnie. W końcu ta firma nie odprowadzała podatków. Osoby, które miały tam konto mogły obstawiać i wygrywać (dzięki temu) nieco więcej pieniędzy. Kiedy w życie weszła znowelizowana Ustawa Hazardowa (a miało to miejsce dokładnie na początku lipca 2017 roku) Betclic na moment wycofał się z naszego rynku. Na szczęście włodarze zdecydowali o tym, by ubiegać się o odpowiednie zezwolenia. Okazało się, że Betclic bez kłopotów otrzymał stosowne papiery. Dzięki temu ta firma działa teraz w 100% legalnie.

Na stronie internetowej bukmachera www.Betclic.pl przeczytaliśmy, że ten podmiot oferuje możliwość obstawiania nie tylko przez internet, ale także dzięki aplikacji mobilnej. Możesz ją szybko pobrać na swój telefon komórkowy, a potem zainstalować. Co jeszcze ma tutaj spore znaczenie? Fakt, że dzięki legalności tego bukmachera możesz bez żadnego kłopotu zarejestrować konto, czy wpłacić pieniądze. Nie ma też problemu, by potem wypłacać wygrane. Warto zaznaczyć, że masz okazję korzystać w tym celu z rozmaitych opcji. Chodzi zaś m.in. o własne konto bankowe, czy portfele internetowe itd.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Jeśli chcesz zapoznać się z pełną listą, to warto wejść na stronę online tego bukmachera internetowego. Ponadto ta witryna nie jest oczywiście blokowana itp. A nielegalne podmioty muszą się z tym liczyć. Trafiają one bowiem do Rejestru Domen Zakazanych. Potem są blokowane (mniej lub bardziej skutecznie), a to sprawia, że trudno jest normalnie przeanalizować ofertę, czy zagrać kupony itd.

Cashback w Betclic Polska dla każdego nowego użytkownika

Osoby początkujące nierzadko wybierają tego właśnie bukmachera. W końcu Betclic Polska ma np. bardzo dobre opinie. Często zajmuje też wysokie miejsca w rozmaitych rankingach popularności. Klienci oraz tak samo eksperci doceniają m.in. hojny bonus, który jest oferowany tak naprawdę dla każdego nowego Klienta bez wyjątku. Możesz np. liczyć na znakomity cashback. Jakie trzeba zaś spełnić warunki na tej płaszczyźnie, by istotnie można było z niego skorzystać? Musisz przede wszystkim zdecydować się na założenie internetowego konta. Warto wiedzieć, że bez tego się nie obejdzie. Sama procedura jest szybka i zarazem jednocześnie intuicyjna. Z kolei podawane informacje są naprawdę szczelnie przechowywane. Co dzieje się dalej? W czasie zakładania konta czeka Cię jeszcze jeden nieskomplikowany obowiązek.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Mianowicie musisz wpisać stosowny kod promocyjny we właściwe pole. Jest to „KOD550”. Jeśli to zrobisz, to zagwarantujesz sobie otrzymanie bonusu powitalnego. Czy jest on hojny? Sporo zależy tutaj nie tylko od bukmachera, ale także od Ciebie. Kolejnym krokiem jest bowiem dokonanie depozytu. Maksymalnie możesz zaś zainkasować cashback do 550 PLN. Potem możesz obstawić kupon. Nawet jeśli Ci się nie uda poprawnie przewidzieć wyników, to i tak nie będziesz na tym stratny. W końcu, jak wskazuje na to sama nazwa, stawka (z przegranego kuponu) wróci na Twoje konto.

Bogata oferta zakładów bukmacherskich w Betclic online

Co może być obstawiane w Betclic Polska? Ta firma bukmacherska zapewnia wiele opcji, co może zaś tylko i wyłącznie cieszyć. Nie ma kłopotu, by grać rozmaite zakłady przedmeczowe. Tak samo, jak te z działu live, który jest coraz bardziej rozbudowany. Jeśli chodzi o wybór dyscyplin, to nie będziesz narzekał na ten aspekt. Możesz bowiem zdecydować się np. na najbardziej popularne sporty, lecz nie tylko. W ofercie znajdują się także rozgrywki niszowe.

Warto od razu zaznaczyć, że możesz swobodnie typować nie tylko wydarzenia sportowe z rozmaitych aren. Do wyboru są także eventy rozrywkowe, czy polityczne. Coraz większym zainteresowaniem graczy cieszą się także gry karciane, które dostępne są także w eBetx, STS czy eWinner.

superbet bukmacher online
Kod promocyjny BETONLINE na darmowy freebet w Superbet

Tylko w Betclic możesz obstawiać Fame MMA

Z czego jeszcze słynie Betclic? Jest to możliwość obstawiania zakładów na Fame MMA. Warto zaś wiedzieć, że ta federacja jest w Polsce wyjątkowo popularna. Za nami już 12 edycji tego show. Do tej pory włodarze zarobili sporo pieniędzy. Część z nich została świetnie zainwestowana. Jednym ze sponsorów Fame MMA jest właśnie Betclic. Dawniej, jeśli chodzi o firmy bukmacherskie, był to LV BET. Dlaczego jednak o tym wspominamy? Gdybyś bowiem chciał kiedyś obstawiać walki w ramach Fame MMA, to możesz to zrobić tylko i wyłącznie w Betclic.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Tylko ta firma bukmacherska oferuje bowiem zakłady podstawowe oraz dodatkowe na wydarzenia spod tego szyldu. Pojawiają się one już zazwyczaj wtedy, kiedy jakaś walka jest oficjalnie ogłoszona. Warto zaznaczyć, że im bliżej danego wydarzenia, tym tych zakładów jest coraz więcej. Statystyki pokazują zaś, że w Polsce nie brakuje osób, które lubią typować walki Fame MMA. Jeśli chcesz spróbować swoich sił, to zrobisz to jedynie w Betclic.

5 / 5. Ocen: 3

Zobacz więcej

spot_img

Polski poker