Betclic – czy jest to legalny bukmacher w Polsce?

Podobne artykuły

Betclic to jedna z najsłynniejszych firm bukmacherskich w Polsce. Kilka lat temu bardzo głośno było o wycofaniu się tej firmy z polskiego rynku zakładów wzajemnych. Było to spowodowane wprowadzeniem nowelizacji przepisów dotyczących hazardu. Ustawa antyhazardowa nałożyła na firmy bukmacherskie szereg nowych rygorystycznych wymogów, co nie podobało się wielu firmom. Na szczęście, bukmacher Betclic od jakiegoś czasu znowu działa w Polsce. Jest to firma świadcząca swoje usługi w sposób legalny, dlatego nie trzeba się martwić o konsekwencje prawne przy rejestracji w Betclic. Czy oferta Betclic jest równie atrakcyjna, jak kilka lat temu?

Betclic – bukmacher o dużym doświadczeniu na polskim rynku zakładów wzajemnych

Mimo tego, iż Betclic znajduje się w gronie najpopularniejszych polskich bukmacherów ze względu na jego bardzo długą obecność, to Polacy musieli trochę poczekać, aby znalazł się on w gronie legalnych firm bukmacherskich. Betclic dostał zezwolenie od Ministerstwa Finansów na świadczenie usług bukmacherskich 26 września 2018 roku, jednak jego strona internetowa ruszyła dopiero w lipcu 2019 roku. Marka Betclic należy do bardzo potężnego konsorcjum, dzięki czemu może sobie pozwolić na organizowanie licznych akcji specjalnych i promocyjnych. 

Jakiś czas temu w związku z nowelizacją przepisów ustawy antyhazardowej Betclic stał się nielegalnym bukmacherem, a jego witryna znalazła się na liście rządowego rejestru domen zakazanych. Spółka jednak zdecydowała się na powrót do naszego kraju, dzięki czemu w chwili obecnej Betclic znów jest w pełni legalnym bukmacherem online. Czy jego oferta jest tak samo atrakcyjna jak jeszcze parę lat temu? 

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Oferta bukmachera Betclic – opinie

Betclic to firma bukmacherska o długiej historii na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Oferta bukmachera na stronie www.betclic.pl w chwili obecnej cały czas jest dopracowywana, można jednak zauważyć, na co chce on kłaść największy nacisk. W Betclic znajdziemy przeszło 40 dyscyplin. Wśród nich znajdują się zarówno te cieszące się ogromną popularnością, jak i te rzadziej spotykane takie jak żeglarstwo bądź biathlon. W Betclic są oczywiście wszystkie najważniejsze ligi piłki nożnej oraz koszykówki .

Ponadto, w Betclic są również zakłady na bardzo popularną w Polsce piłkę ręczną, siatkówkę oraz żużel. Najwięcej zakładów w Betclic jest oczywiście na piłkę nożną, co jest oczywiste. Sport ten ma największe grono fanów, dlatego Betclic bardzo dba o dużą ilość zakładów na ten sport. Ilość lig w Betclic również jest bardzo atrakcyjna. W większości przypadków znajdziemy tam zakłady na trzy bądź cztery ligi, które są najlepsze w danym kraju. Wyjątek stanowią jednak polskie ligi – fani mniejszych polskich lig mogą być niezadowoleni, ponieważ zakładów tego typu na ten moment w Betclic nie uświadczymy. Każdy ważny mecz piłkarski w Betclic ma po około 150 rynków zdarzeń, co jest naprawdę bardzo dobrym wynikiem. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy w Betclic są zakłady na e-sport?

Wszyscy fani zakładów na e-sport mogą czuć się usatysfakcjonowani. Z racji tego, iż bukmacher Betclic dąży do tego, aby spełniać potrzeby i oczekiwania jak najszerszej grupy zawodników, liczba zakładów na e-sport w Betclic naprawdę robi dobre wrażenie. Wśród dostępnych gier znajdziemy na przykład CS GO, Star Craft 2 czy League of Legends. Lista zakładów na e-sporty cały czas jest poszerzana, co powoduje, iż Betclic opinie w tej grupie zawodników ma naprawdę bardzo dobre., 

Betclic – czy są tam zakłady na sporty wirtualne?

W Betclic na ten moment nie ma niestety zakładów na sporty wirtualne. Powoduje to, iż pod tym względem Betclic opinie ma dość słabe. Miejmy jednak nadzieję, że już wkrótce się to zmieni i możliwe będzie obstawianie sportów wirtualnych u tego bukmachera. Gdy tylko tak się stanie, zaktualizujemy dla Państwa niniejszy artykuł.

betclic polska bonus bez depozytu
Legalny bukmacher Betclic – darmowy bonus 550 PLN

Bonusy dla nowo zarejestrowanych użytkowników Betclic

Każdy bukmacher, który chce zdobyć jak najszersze grono oddanych użytkowników, musi inwestować w bonusy i akcje specjalne dedykowane nowo zarejestrowanym graczom. O tej zasadzie doskonale pamięta administracja Betclic, ponieważ u tego bukmachera jest wiele ciekawych promocji. Sprawdźmy, na co możesz liczyć rejestrując się na stronie www.betclic.pl

Cashback do 550 złotych w Betclic – warunki akcji promocyjnej 

Betclic wzorem innych firm bukmacherskich ma w swojej ofercie bonus na start, który jest przyznawany przy realizacji pierwszego depozytu. Jest to zatem zakład bez ryzyka do maksymalnej kwoty 550 złotych. Jeśli wpłacimy kwotę 550 złotych i przegramy, wówczas nic nie tracimy i otrzymujemy zwrot pieniędzy (cashback), zaś wygrane postawione z tej kwoty będą zapisane na koncie gracza. 

Kod promocyjny na bonus cashback to: KOD550

Gra bez podatku w Betclic 

W Betclic jest dostępna promocja pod nazwą Multi+. Chodzi w niej o to, iż można zwiększyć swoją wygraną nawet do 50%. Jeśli postawimy kupon kombi z minimum 13 zakładami i wygramy, wówczas do naszej wygranej bukmacher Betclic dorzuci dodatkowo 50%. Jest to świetna akcja promocyjna, która cieszy się ogromną popularnością wśród graczy. 

5 / 5. Ocen: 1

Zobacz więcej

spot_img

Polski poker