Aplikacje Polskich bukmacherów – która jest najlepsza?

Podobne artykuły

Aplikacje bukmacherskie z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nie ma się co temu dziwić – smartfony są już wszechobecne. Gracze lubią mieć możliwość obstawiania kuponów o dowolnie wybranej porze dnia lub nocy bez wychodzenia z domu. To wszystko zapewniają właśnie aplikacje bukmacherskie. Warto wiedzieć, że osoby pobierające aplikacje od bukmacherów często mogą również korzystać z dodatkowych, specjalnych akcji promocyjnych i bonusów. Jakie funkcjonalności oferują aplikacje od poszczególnych firm bukmacherskich? Na to pytanie odpowiadamy w dzisiejszym artykule. 

Aplikacja bukmacherska od Fortuny 

Firma bukmacherska Fortuna bardzo mocno stawia na rozwój swoich kanałów internetowych. Jej aplikacja jest niczego sobie. Da się zauważyć, że aplikacja bukmachera Fortuna jest chyba najbardziej rozbudowaną aplikacją spośród wszystkich polskich legalnych firm bukmacherskich. Co dokładnie oferuje aplikacja od Fortuny? Mamy tam całą ofertę zakładów przedmeczowych oraz zakładów live a także sporty wirtualne, transmisje na żywo z wielu spotkań, szereg analiz i statystyk. Oprócz tego, każda osoba posiadająca aplikację od bukmachera www.eFortuna.pl może w swobodny sposób przeglądać wszystkie postawione przez siebie kupony. Ponadto, każdy, kto pobierze na swój smartfon aplikację Fortuna, uzyskuje dostęp do dodatkowych promocji i bonusów niedostępnych dla pozostałych graczy tego popularnego bukmachera. 

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Jakie funkcje mobile oferuje aplikacja Fortuna? Podobnie jak inne firmy bukmacherskie mamy tam powiadomienia push, które w szybki sposób poinformują nas o wygranych kuponach czy o rozpoczęciu meczu. Mamy także funkcję o nazwie szybki zakład, intuicyjnego wyszukiwania czy automatycznego logowania. W Fortunie liczba opcji dodatkowych jest naprawdę spora, co sprawia, że Fortuna opinie wśród graczy ma naprawdę znakomite. Administracja cały czas wprowadza w aplikacji szereg zmian, dzięki czemu wszelkie uchybienia są na bieżąco niwelowane. 

Aplikacja bukmacherska Totolotek 

Aplikacja mobilna stworzona przez firmę bukmacherską Totolotek także jest przygotowana na światowym poziomie. Każda osoba, która pobierze na swój smartfon bądź tablet aplikację od Totolotka, uzyskuje dostęp do pełnej oferty zakładów przedmeczowych oraz zakładów live. W ostatnim czasie bukmacher wprowadził sporo usprawnień, dzięki którym aplikacja działa jeszcze lepiej. Chodzi tutaj przede wszystkim o funkcję o nazwie Match Tracker – jest ona znacznie dokładniejsza, dzięki czemu prezentowane w aplikacji wizualizacje spotkań są o wiele łatwiejsze w śledzeniu. Aplikacja Totolotek umożliwia także bardzo szybką i intuicyjną wpłatę oraz wypłatę zgromadzonych na koncie bukmacherskim środków.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

 

Opcja Quick Bet pozwala z kolei na oddanie kuponu w ręce Totolotka. O co w tym chodzi? Polega to na tym, że my ustalamy, jaką stawkę chcemy postawić oraz ile chcemy wygrać. Bukmacher przedstawi nam kilka propozycji kuponów na zakłady. Z tej funkcjonalności korzysta całkiem sporo osób – jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają jeszcze niezbędnego doświadczenia w obstawianiu zakładów bukmacherskich. Aplikacja od Totolotka ma również funkcję o nazwie Live Tracker – dzięki niej można obstawiać na żywo i śledzić wizualizacje rozmaitych spotkań sportowych. 

Aplikacja bukmacherska LV BET 

Aplikacja bukmacherska od LV BET jest dostępna do pobrania zarówno na urządzenia z systemem Android jak i iOS. Każdy, kto ją pobierze, może korzystać z wielu specjalnych funkcjonalności. Mowa tu przede wszystkim o funkcji o nazwie Match Tracker – daje ona możliwość oglądania wizualizacji wydarzeń sportowych z bardzo dokładnymi statystykami oraz analizami. 

Według opinii wielu graczy aplikacja ta działa bardzo dobrze, szczególnie na smartfonach z systemem Android jest stabilna i niezwykle szybka co nie zawsze ma miejsce w innych firmach. Dodatkowo można liczyć na dedykowane promocje i bonusy za korzystanie z tej aplikacji i obstawianie przez telefon, to kolejny atut.

5 / 5. Ocen: 5

Zobacz więcej

spot_img

Polski poker